Opoja.net

Një nënë shfaqet me një ide interesante që fëmijët të mund të përqafojnë gjyshërit në izolim

Kuriozitete
Një nënë shfaqet me një ide interesante që fëmijët të mund të përqafojnë gjyshërit në izolim

Në kohërat e pashembullta që ne aktualisht e gjejmë veten tonë është vetëm normale të dëshirosh të përqafosh njerëzit që i do, raporton Mirror, transmeton lajmi.net.

Por me masa të rrepta për distancimin shoqëror në vend për të ndaluar përhapjen e koronavirusit nuk është e mundur të kalojmë kohë me të dashurit tanë si ne zakonisht.

Kështu që, një nënë doli me një ide “të shkëlqyeshme” që nënkupton që prindërit e saj mund të përqafonin nipërit e mbesat e tyre, pa e rrezikuar askënd.

Në pjesën e komenteve ajo sqaroi se nëna e saj është me një rrezik të lartë, kështu që ishte jetike që të vendoseshin masa parandaluese para se t’i sillte fëmijët e saj për t’i parë.

Lauren shqeu qeset plastike të bardha, pothuajse të dukshme për të krijuar ndarjen dhe shkroi çanta plastike shtesë në mes të derës për prindërit e saj për të futur krahët e tyre.

Pasi Lauren postoi videon ajo mori dy milion shikime në TikTok, dhe grumbulloi 303 mijë pëlqime, me mijëra njerëz duke lavdëruar “idenë e mahnitshme” të saj në pjesën e komenteve. /Lajmi.net/

Loading...

Mos i humb

“Dëshpërim Kosova” – qytetari që po proteston kundër Qeverisë Hoti (VIDEO)

Opoja.net

Rrethi i Janjevës u nis për 45 ditë, nuk u përfundua as për tre vjet (VIDEO)

Opoja.net

Rreth i Janjevës u nis për 45 ditë, nuk u përfundua as për tre vjet (VIDEO)

Opoja.net

Dogana: Kosovarët shpenzojnë 300 milionë euro në duhan brenda vitit

Opoja.net

Ndërpritet restaurimi i mullirit (VIDEO)

Opoja.net

Burgu i torturave bëhet muze unik në kryeqytet (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net