Opoja.net

Ndërroj jetë tragjikisht, veterani i UÇK-së në Brezne të Opojës

(E Plotësuar) Dje në fshatin Brezne të Opojës ka nderruar jetë tragjikisht veterani i UÇK-së Behadin Kadri Krasniqi, në moshën 47 vjeçar.

I ndjeri ishte duke prerë dru për ngrohje në mal, kur gjatë rrezimit të njerit nga druret godet për fat të keq, duke marr lendime të rënda, ku ja merr edhe jeten.

I ndjeri ishte i pa punë dhe me padurim priste që të merrte pensionin e veteranit të UÇK-së, po ja që nuk paska qënë jetëgjatë ta gezoj atë bashkë me gruan edhe dy vajzat e tije.

I leht të qofte dheu i Kosovës.

image

Një përson humbi jetën në Brezne të Dragashit

Policia e Kosovēs ka njoftuar së një përson ka humbur jetën në Dragash, behët e ditur se personi duke prerë lisin e ka zënë përtokë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Brezne të Dragashit, një përson duke siguruar drunjët për djegie, teksa po e priste një lis, duke rënë në tokë e ka zënë të ndjerin, transmeton Opoja.net.

Përveç policit Fadil Kadriaj, paraburgim edhe për dy persona për tentim-vrasjen në Dragash

Opoja.net

Gjendja e dy personave që u plagosën nga polici në Dragash

Opoja.net

Mësohet kush është polici nga Prizreni që plagosi sonte dy qytetarë në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net