Një prej femrave më të bukura të Holandës: Partnerja e De Light “rrëmben skenën”

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Pas fitores në debutim kundër Senegalit, Holanda zbriti në fushë për ndeshjen e dytë në Grupin A kundër Ekuadorit.

Përveç kualitetit në fushë, Holanda njihet edhe si një prej kombëtareve me muzat më të bukura. Mes tyre spikat Anneke Molenaar, partnerja e mbrojtësit Matajs de Light.

Me linjat e saj elegante, Anneke Molenaar dhuron shou në “Instagram”, ndërsa është gati për të mbështetur “Tulipanët” në sfidën e radhës… /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-