Opoja.net

Një udhëtim drejt liqenit të Breznës, Dragash

Moderatorja e Klan Kosovës, Shpresa Sekiraqa, ka bërë një udhëtim drejt liqenit të Breznës në Dragash.

Pozita e mirë gjeografike ka bërë të mundur zhvillimin e mirë dhe jetë aktive të banorëve të trevës së Opojës, ky teritor me influencë të llojëllojshme kulturore e ka shëndrruar Dragashin dhe fshatrat përreth në Oazë Natyrore. Në periferi të Dragashit shtrijët edhe fshati Brezne, e në zemër të saj gjendët Liqeni po me të njejtin emër.

14
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Për më shumë ju ftojmë të shikoni strojën në vazhdimë:

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto