Njerëzit dalin në rrugë pas tërmetit në Shqipëri

Opoja.net Opoja.net Shqipëria

Pas tërmetit qe e goditi Shqipërinë njerëzit nga frika fillojnë të dalin nëpër rrugët e Tiranës.

Në fotot e siguruara nga Portali FrontOnline, shihen qytetarët të fiksuar në rrugët e Tiranës.

Epiqendra ka qenë në Hamalle të Durrësit. Magnituda 5.5.

Ky tërmet është ndier edhe në Kosovës.

Kujtojmë se Shqipëria është goditur para disa muajve nga një tërmet ku la te vdekur disa persona./Front Online/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-