Njerëzit dalin në rrugë pas tërmetit në Shqipëri

Shqipëria
Njerëzit dalin në rrugë pas tërmetit në Shqipëri

Pas tërmetit qe e goditi Shqipërinë njerëzit nga frika fillojnë të dalin nëpër rrugët e Tiranës.

Në fotot e siguruara nga Portali FrontOnline, shihen qytetarët të fiksuar në rrugët e Tiranës.

Epiqendra ka qenë në Hamalle të Durrësit. Magnituda 5.5.

Ky tërmet është ndier edhe në Kosovës.

Kujtojmë se Shqipëria është goditur para disa muajve nga një tërmet ku la te vdekur disa persona./Front Online/

FIRMA JUAJ +383 45563059

Besimtari mysliman rrëfen historinë e rëndë: Ia nxorën nënën me Covid dhe ia çuan në morg, i biri e gjeti me pulsin që i rrihte

Opoja.net

Koronavirusi në Shqipëri, Rama: Nuk do të mbyllim kufijtë

Opoja.net

Në Shqipëri edhe 8 raste të dyshuara me koronavirus dolën negative

Opoja.net

Dy tërmete të fuqishme godasin sërish Shqipërinë

Opoja.net

Rama: Kufiri Kosovë-Shqipëri s’hapet, Mini-Shengeni hap kufijtë e gjithë rajonit

Opoja.net

Një kat i shtëpisë u zhyt nën tokë, familja me 15 anëtarë që shpëtoi mrekullisht nga tërmeti

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net