Njësia më elitare e Policisë së Kosovës e ka nisur protestën para Qeverisë

Opoja.net Opoja.net Kosova

Pjesëtarët e Njësitit Speciale Intervenues, e njohur si FIT ka nisur protestën para Qeverisë së Kosovës.

Ata po shprehin pakënaqësinë e tyre ndaj qeverisë për vendimin për shtesat e rrezikshmërisë të marrë javën e kaluar. Bashkë me ta është edhe Njësia për Eksploziv dhe Deminim.

Pas FIT-it dhe njësisë së bombave, ngjashëm do të veprojë edhe Njësia Speciale Operative, njësi e cila do të protestojë të enjten.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-