Njoftim – Ky është linku përfundimtar për IP-in e RTV Pendimit

Opoja.net Opoja.net Shpallje & Njoftime

Të nderuar ndjekës të RTV Pendimit, përmes këtij njoftimi ju bëjmë me dije së është vëndosur linku përfundimtar i sinjalit tonë. Link ky i cili do të ju shërbejë të gjithave platformave IPTV, gjithashtu edhe sinjalit përmes webfaqes sonë.

IP-ja për të marrë sinjalin e Rtv Pendimit është: http://tv.rtvpendimi.com:8081/hls/RTVPendimi.m3u8

Ju kërkojmë ndjes për këtë problem, ne po vazhdojmë të punojmë për të pasur sinjalin sa më të mirë. /RTV Pendimi/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-