Nora mposhtet në finale, merr medaljen e argjendtë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Nora Gjakova është mposhtur në finale në Grand Slamin e Abu Dabit.

Xhudistja kosovare ka shkëlqyer në këto gara kur dihej se kthehej pas një lëndimi që e mbajti disa muaj larg tatamit.

Gjakova është mposhtur në finale nga koreanja Mimi Huh.

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-