Opoja.net

Nuk dëgjoi urdhrin e policëve, arrestohet i dyshuari nga Dragashi

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Llapushnik të Dragashit, i cili nuk i është bindur urdhrave të policëve në rrugë.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi i njëjti kishte refuzuar t’ju bindej urdhrave të zyrtarëve policor të cilët ishin në një pik kontrolli të veturave dhe i kishin konfiskuar veturën të dyshuarit pasi nuk posedonte regjistrim për veturën. Me urdhër të prokurorit i dyshuari pas inicimit të rastit është liruar”, thuhet në raport të policisë.

547

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net