Nuk ia dha rrogën, punëtori ia bën “llom” me sëpatë Audinë luksoze shefit

Opoja.net Opoja.net Rajoni
Një burrë me sëpatë, dëmtoi një makinë të tipit “Audi”

Veprimi i tij ka habitur shumëkënd, derisa ngjarja ka ndodhur në Zagreb.

Mediat atje shkruajnë se veprimi i tij erdhi pasi punëdhënësi nuk ia kishte dhënë rrogën tash e disa muaj.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-