Nuk ka fitues në “Fadil Vokrri”, Kosova nuk ia del as ndaj Ishujve Faroe

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kosova ka shënuar edhe barazimin e dytë me radhë në dy miqësoret e muajtin nëntor, shkruan Demokracia.com.

Pas barazimit me Armeninë 2:2, Kosova ka barazuar edhe me Ishujt Faroe por këtë herë me rezultat 1:1.

Urim Bislimi realizoi një supergol për ekipin e Alian Giresse i cili besohet se ka marrë një mësim të mirë nëse mund të fut elementë të rinj në ekipin e parë të Kosovës apo jo.

Të kujtojmë se në këto dy ndeshje Kosova ishte  përbërë kryesisht me futbollistë të rinj. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-