Opoja.net

Nuk ndalen SHBA-të, administrata e Biden do t’i vë sanksione tjera Rusisë

Administrata Biden po planifikon të vendosë sanksione të reja ndaj oligarkëve rusë dhe anëtarëve të familjeve të tyre sa më shpejt të enjten, thanë burime të njohura me këtë çështje.

Sipas CNN, sanksionet pritet të ndjekin lirshëm një listë të oligarkëve të sanksionuar nga Bashkimi Evropian në fillim të kësaj jave, megjithëse nuk do të jenë identike, transmeton lajmi.net.

710

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net