Opoja.net

Nuk ndalet për kontrollim në kufi, godet veturën zyrtare

Është arrestuar një i dyshuar shtetas i Serbisë për mos respektim të urdhave në fshatin “Hodonc” të Kamenicës.

Policia ka bërë të ditur se i njëjti fillimisht nuk kishte përfillur urdhrat e zyrtareve policor dhe nuk ishte ndaluar në pikë kontrolli, transmeton Indeksonline.

287
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

I dyshuari në ikje e sipër me veturën e ti ka goditur një veturë civile si dhe veturën zyrtare të Policisë së Kosovës.

Policia ka arrit ta ndaloj të dyshuarin i cili me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje./Indeksonline/

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto