Opoja.net

Numërohen 99.88% të votave: LDK, AKR, dhe Alternativa fituese në Dragash

Janë numëruar 99.88 për qind të votave nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Në komunën e Dragashit prin  koalicioni LAA, më pas i ndjekur nga PAN-i.

Këto janë rezultatet:

583

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net