Numërohen 99.88% të votave: LDK, AKR, dhe Alternativa fituese në Dragash

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Janë numëruar 99.88 për qind të votave nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve. Në komunën e Dragashit prin  koalicioni LAA, më pas i ndjekur nga PAN-i.

Këto janë rezultatet:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-