Numri i votuesve ne Komunen e dragashit

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

20140608074220

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-