Nunez me tjetër huqje në Premierligë, “100 milionëshi” i Liverpoolit nuk shënon përballë me portierin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Liverpooli ka mundur të dyfishojë avantazhin në takimin kundër Aston Villës në minutën e 28-të.

Sulmuesi Darëin Nunez ka humbur një mundësi të artë shënimi, duke mos arritur të dërgojë topin në rrjetë përballë me portierin, shkruan Demokracia.com.

Futbollisti nga Uruguaji goditi fuqishëm nga afërsia pas një topi që e përfitoi nga një lëshim i mbrojtësit vendas, por goditja e tij u ndal nga portieri.

Megjithatë, Liverpooli ndodhet në avantazh 0:1 me golin e Salah në minutën e pestë.

PAMJET:

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-