Opoja.net

Nxënësi nuk ndihet mirë në shkollë, vdes në spital

Nxënësi nuk ndihet mirë në shkollë, vdes në spital

Një nxënës i Gjimnazit ”Jeta e Re” në Suharekë ka ndërruar jetë.

Policia e Kosovës, njofton se një nxënës i gjimnazit ‘Jeta e Re’ në Suharekë nuk është ndjerë mirë me shëndet dhe nga ora e mësimit me ndihmën e një shoku të klasës është dërguar në Shtëpinë e Shëndetit për të kërkuar ndihmë mjekësore.

Nga aty me urgjencë ai është dërguar për në Spitalin e Prizrenit, ku një mjek pas pak ka konfirmuar vdekjen e tij. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes një njoftimi.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 17:50, ndërsa policia ka njoftuar gjithashtu që këtë rast po e trajton si vdekje të dyshimtë, ndërkohë që trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi. /Telegrafi/

Shtatë raste të dhunës në familje për 24 orë – viktimat të gjitha gra

Opoja.net

Rrahen tre policë në Prizren, bëhen për spital

Opoja.net

​Zhduket një e mitur në Prizren

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net