OJQ-të nga fusha e sportit që do të subvencionohen nga komuna e Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja Sport

Komuna e Dragashit ka publikuar listat e përfituesve të OJQ-ve nga fusha e sportit të cilat do të subvencionohen.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-