Operacion i madh i Policisë Kosovës në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kosova

Një aksion i Njësisë Speciale të Policisë së Kosovës është duke u zhvilluar në qytetin e Prizrenit.Burimet të “Indeksonline” bëjnë me dije se forca të mëdha të Njësive Speciale dhe policë civil janë duke kryer një operacion në këtë komunë.

Të njëjtat burime bëjnë me dije se forcat e rendit kanë arrestuar disa persona të rrezikshëm.
/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-