Orari i ndeshjeve të 1/16 së finales së Kupës së Kosovës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Komisioni i Garave e ka caktuar orarin e ndeshjeve të 1/16 së finales së Kupës së Kosovës.

Përveç ndeshjeve Drita – Liria dhe Phoenix – Ballkani, që luhen më 23 dhe 24 nëntor, të gjitha ndeshjet e tjera luhen më 17 nëntor, me fillim në orën 12:00.

e enjte, 17 nëntor, ora 12:00

Llapi – Vllaznia Pozhoran

Vëllaznimi – Prishtina

Dukagjini – Rilindja 1974

Prizreni – Istogu

Feronikeli ’74 – 2 Korriku

Vushtrria – Drenasi

Vjosa – Ulpiana

Drenica – Flamurtari

Behari – Ferizaj

A&N – Rahoveci

Fushë Kosova – Arbëria

Ramiz Sadiku – Malisheva

Trepça ‘89 – Kika

Trepça – Gjilani (ndeshja luhet në Gjilan)

e mërkurë, 23 nëntor, ora 12.00

Drita – Liria

e enjte, 24 nëntor, ora 12.00

Phoenix – Ballkani./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-