Osmani do t’i takojë përfaqësuesit e OVL të UÇK-së

Opoja.net Opoja.net Kosova

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani do t’i takojë sot përfaqësuesit e OVL të UÇK-së.

Këtë e ka bërë të ditur Bekim Kupina, këshilltar për media në Presidencën e Kosovës.

“Presidentja Osmani do t’i takojë sot përfaqësuesit e OVL të UÇK-së”, tha Kupina për EO.

/OPOJAnet/

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-
Merr lajmet me njoftim OK Jo faleminderit