Osmani takon Ramën: Diskutime e koordinim në të mirë të Kosovës e të Shqipërisë

Opoja.net Opoja.net Kosova

Pas samitit për Ukrainën që u mbajt të mërkurën në Tiranë, presidentja  e Kosovës, Vjosa Osmani është takuar me kryeministrin shqiptar, Edi Rama.

Ajo përmes rrjetin social ‘Facebook’ ka treguar se në takim është biseduar për koordinimin mes Kosovës dhe Shqipërisë.

“Sot në Tiranë në takim me Kryeministrin Rama. Diskutime e koordinim në të mirë të Kosovës e të Shqipërisë!”, ka shkruar Osmani.

Shkrimi i plotë:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-