Parashikimi i motit për nesër

Opoja.net Opoja.net Kosova

Për ditën e nesërme parashihet të jetë mot me vranësira.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 5 deri në 24 gradë Celsius.

Minimale do të lëvizin ndërmjet 5-7 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 21-24 gradë Celsius.

Sa i përket parametrit të erës, do ta mbajë drejtimin e verilindjes e herë-herë edhe të juglindjes, e lehtë deri mesatare.

/GazetaSinjali/

The post Parashikimi i motit për nesër appeared first on Sinjali.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-