Partia FJALA ka hapur fushatën e saj në Opojë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Lajme Opoja

Partia FJALA sot ka hapur fushatën në Opoj ku ka prezentuar gjashtë kandidatët e saj në komunën e Opojës. Atë që asnjë parti nuk e pa të arsyeshme të kandidaoi me kaq shumë kandidatë nga Opoja, e bëri Partia FJALA duke hapur derën e gjashtë intelektualëve të shquar.

Njejtë sikurse në Prizren edhe në Opojë Kryetari i saj Gëzim Kelmendi ka thënë se tha se ai bashkë me subjektin e tij partiak nuk kanë dal të bëjnë premtime siç po mashtrojnë të tjerët por sipas tij ata vetëm do të tregojnë se kush do i përfaqësojë ata.

Kandidatët janë:
Prof. Nexhmedin Ramadani
Profesor i Gjuhës Angleze,

Etnik Berisha
Fizioterapeut

Arianit Tërshnjaku
Magjistër i Shkencave Kompiuterike

Moamer Alaksa
Afarist

Nasir Rrahmani
Magjistër i Teknologjisë Informative dhe Telekomunikimit

Selami Fejziu
Afarist

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-