Opoja.net

Pas dy orësh kërkim, gjenden dy personat që kishin humbur në Qendrën e Skijimit në Dragash

Dy persona sot kanë humbur në Qendrën e Skijimit “Arxhena”, deri sa të njëjtit kishin shkuar që të argëtohen.

Por, ata pas dy orësh kërkim falë mobilizimit të ekipit të kërkim shpëtimit të Qendrës së Skijimit ‘Arxhena’ dhe të Klubit Alpin ‘Dardania’, janë gjetur dhe gjendja e tyre shëndetësore është e mirë, përcjellë Indeksonline.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Dy personat kishin humbur si rezultat i kushteve atmosferike që po mbretëron në vendin tonë me mjegull, reshje bore dhe frymë.

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto