Opoja.net

Pas gati një viti kapet hajni i arit në Zaplluxhe

Pas gati një viti kapet hajni i arit në Zaplluxhe

Policia e Kosovës pas gati një viti ka arritur ta kap hajnin që plaçkiti stoli ari në një shtëpi në Zapluxhe.

PK-ja njofton se i dyshuari më 28 janar kishte hyrë me forcë në një shtëpi dhe kishte vjedhur një orë dhe sasi ari në vlerë 7 mijë euro.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

86 pako ushqimore u shpërndanë nga Shoqata humanitare Opoja

Opoja.net

Në Dragash shpërndahen pako ushqimore në kuadër të projektit “Sofra e Ramazanit 2021”

Opoja.net

Urimi i kryetarit të komunës Shaban Shabani për muajin e shenjtë të Ramazanit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net