Pas humbjes nga Slavia, Ja si duket renditja në Grupin ku luan Ballkani

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Ballkani ka pësuar humbje nga Slavia Pragë 0:1 në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe njëherësh duke shuar gjitha ëndrrat për një kualifikim të mundshëm tutje në garat e Conference Leagues, shkruan Demokracia.com.

Përkundër kësaj humbjeje Ballkani del me kokën lart nga këto gara pasi në mënyrën më të mirë të mundshme e ka përfaqësuar futbollin kosovar në Evropë.

Pas ndeshjeve të sotme, Grupi ka këtë renditje si më poshtë.  /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-