Pas një jave pushim, Liga e Kampionëve rikthehet këtë mesjavë, këto janë gjitha ndeshjet

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Liga e Kampionëve rikthehet në program këtë mesjavë me ndeshjet e rrethit të pestë të fazës së grupeve.

Të martën dhe të mërkurën liga më prestigjioze evropiane për klube sjell 16 ndeshjet e radhës, shkruan Demokracia.com.

Përballja kryesore do të zhvillohet në “Camp Nou” me Barcelonën që zhvillon ndeshjen “jetike” për fatin e grupit ndaj Bayern Munichut në Grupin C.

Takim tjetër interesant i po këtij grupi luhet mes Interit dhe Plzenit. Në rast të fitores së “zikaltërve”, Barcelona bie për herë të dytë rresht në Ligën e Evropës, pavarësisht rezultatit në Mynih.

ORARI dhe ÇIFTET e plota:

E martë:

E mërkurë:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-