Opoja.net

Pas tre jave fillon muaji i shenjtë i Ramazanit

Islame Opoja
Pas tre jave fillon muaji i shenjtë i Ramazanit

Të premtën më 24 Prill është dita e parë e Ramazanit,muaj ky i rëndësishëm për besimtarët Musliman.

Agjërimi i ditës së parë të Ramazanit do të jetë nga ora 03:50 deri në ora 19:35 raporton Opoja.net.

Të dielën e 24 majit është dita e Fitër Bajramit.

Vaktia e Ramazanit për Kosovë, 2020-të:

Image
Loading...

Mos i humb

Ujërat e zeza vërshojnë fshatin Kapre – Banorët kërkojnë zgjidhje!

Opoja.net

Kërkohet i riu nga Dibra – Dyshohet se është parë në Dragash!

Opoja.net

E dini duan (lutjen) e cila është ilaç për çdo brengë dhe pikëllim?

Kushtrim Guraj

Istigfari i akshamit dhe sabahut

Kushtrim Guraj

Nuk është me rëndësi a je luan apo gazelë, e rëndësishme është që të vraposh

Kushtrim Guraj

Pranoje jetën ashtu siç është, do të jesh më i lumturi

Kushtrim Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net