Përballja Bayern-Barça, një tifoz me qeleshe në kokë i pranishëm në “Allianz Arena” (VIDEO)

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Përballja Bayern Munich dhe Barcelona në ndeshjen e dytë të fazës së grupeve të Champions League ishte një nga sfidat më të luftuara. Kjo përballje përfundoi në favorin e gjermanëve me shifrat 2-0, por një detaj interesant është vënë re në shkallët e stadiumit “Allianz Arena”.

Në minutat e fundit të takimit kamerat kryesore kanë fokusuar tifozët, teksa njëri prej tyre ishte shqiptar, pasi mbante në kokë një qeleshe.

Videoja e këtij momenti është shpërndarë në rrjetet sociale, teksa është përlqyer nga publiku.

@deinzemer_07ks Ehrenmann 😂🇦🇱#foryou #fpryoupage #fürdich #fürdichpage #fy #🇦🇱 ♬ Më e mira – &lt3

The post Përballja Bayern-Barça, një tifoz me qeleshe në kokë i pranishëm në “Allianz Arena” (VIDEO) appeared first on InfoShqip.com.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-