Përfaqësues të OAK-ës u pritën në takim nga përfaqësuesi i fabrikës Kuk Commerc

Opoja.net Opoja.net Opoja

OAK viziton KUK COMMERC

Përfaqësues të Odës së Afarizmit të Kosovës u pritën në takim nga përfaqësuesi i fabrikës për përpunim të metalit KUK Commerc” SH.P.K., Hekuran Arifi.

Qëllim i këtij takimi ishte diskutimi për klimën e të bërit biznes në vend, me theks të veçantë situata e krijuar si pasoj e pandemisë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-