Përfituese të subvencioneve nga Komuna e Dragashit janë edhe këto shoqata!

Opoja.net Opoja.net Opoja

Komuna e Dragashit me vendimin e Kryetarit dhe mbi thirrjën publike të datës 24.03.2020, nga komisioni vlerësues  ka shpallur fitues për subvencionim këto OJQ, shkruan OPOJAnet.

Shoqata Ekologjike Ambienti do të subvencionohet nga Komuna e Dragashit me shumën prej 1 mijë e 800 euro, Shoqata Guri i zi do të subvencionohet nga Komuna e Dragashit me shumën prej 1 mijë e 800 euro, Zajdnica Kulture do të subvencionohet nga Komuna e Dragashit me shumën prej 1 mijë e 800 euro, Avoka do të subvencionohet nga Komuna e Dragashit me shumën prej 2 mijë e 800 euro, dhe Integrimi i rinisë në shoqëri do të subvencionohet nga Komuna e Dragashit me shumën prej 1 mijë e 800 euro.

Më poshtë i keni edhe dokumentet e siguruara nga OPOJAnet ku mund të shikoni edhe aktivitetet që do ti kryjen këto shoqata dhe shumë që kanë kërkuar. /OPOJAnet/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-