Përfundim dramatik, Manchester City fiton në sekondat e fundit

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Manchester City ka fituar me rezultat 2:1 ndaj Fulhamit me një gol të shënuar në minutat shtesë të ndeshjes, shkruan Demokracia.com.

De Bruyne u rrëzua në zonën e kundërshtarit dhe fitoi penallti, Haaland mori përsipër ekzekutimin. Norvegjezi ishte i saktë nga pika e bardhë dhe shënoi për 2:1.

Ishte kjo një fitore me shumë vuajtje e Cityt i cili nga minuta e 28-të luajti me një lojtar më pak pasi Cancelo u përjashtua me të kuq. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-