Përfundoi asfaltimi i rrugës Kuk – Bjeshkë

Opoja.net Opoja.net Opoja

Nga Komuna e Dragashit, kanë njoftuar se sot ka përfunduar asfaltimi i rrugës Kuk – Bjeshkë.

Në vazhdën e realizimit të projekteve për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Komunën e Dragashit, sot përfundoi asfaltimi i rrugës Kuk – Bjeshkë. Ditët në vijim do të vazhdohet me asfaltimin e rrugëve të tjera.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-