Përfundoi faza e dytë e turneut me nxënës

Opoja.net Opoja.net Opoja Sport

Përfundoi faza e dytë e turneut me nxënës

Me emocione të mëdha u zhvilluan ndeshjet e fazës së dytë me nxënës të shkollave fillore, ku fitues dolën shkollat Shaban Shabani dhe Ulina të cilat do të ndeshen në finale të martën, më 16.02.2021.

Të nesërmen, e premte, me fillim nga ora 13:30, në Q.S “Aroma” zhvillohet gjysëmfinalja në mes të shkollës “Sezai Surroi” dhe shkollës “Fetah Sylejmani”, ku fituesja luan me shkollën “Ulina” në finale.

Finalja e kësaj ndeshje mbahet të martën, më 16.02.2021.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-