Përkujtim për profesorin tonë të dashur Ridvan Kolloni

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Sot u mbush një vit që kur është ndarë fizikisht nga ne mësimdhënësi shumë i rrespektuar Ridvan Kolloni.

Në përkujtimin e përvjetorit të parë të profesorit tonë të dashurë është mbajtur një tubim përkujtimorë në shkollën fillore “Ulina” në Kosavë, shkolla në të cilën profesori i ndjerë ishte mesimdhenës. Ky tubim është mbajtur në prani të prindeve, familjarëve, miqeve, shokëve, bashkëluftetarëve, nxënsëve dhe kolegeve të shkollës.

Në këtë rast kan folur shumë të pranishem, ku kanë përkujtuar profesorin ndërsa familjareve ju kanë shprehur dhimbjet.

Drejtori i shkollës Hysen Tytyri ka falënderuar të gjithë pjesmarrësit e këtij tubimi.

“Familjareve, miqeve dhe të afermve Zoti ua lehtësoft dhëmbjen, ndërsa të ndjerit Zoti e shpërbleft me xhenet” ka përfunduar Hysen Tytyri.

(Opoja.net)
10362580_960297503993982_6170612488949228028_n 10440927_960297377327328_8714569589297884259_n 10441924_960297383993994_8930802543725134685_n 10486211_960297353993997_7916404448644485239_n 10982359_960297310660668_7488407595941145228_n 11015751_960297457327320_2388886365698577346_n 11015861_960297363993996_1116287553019650752_n 11026167_960297313994001_7165186309109507030_n 11039306_960297410660658_4646096581928968499_n 11046529_960297323994000_8506794217276644154_n 11058303_960297403993992_7975952727333796934_n 11060319_960297370660662_5632666641138413849_n 11061250_960297390660660_3469402928149804534_n 11069356_960297347327331_5929914583847790100_n 11079626_960297427327323_4690184515234180043_n 11080981_960297477327318_4937367458619132575_n 11081354_960297483993984_579400747997649692_n

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-