Opoja.net

Përleshje mes babait dhe të birit në Dragash!

Policia ka njoftuar sot se, mbrëmë rreth orës 20:30, është raportuar një përleshje fizike brenda një familjeje, saktësisht për një kacafytje mes babait dhe të birit, të cilët kishin pasur mosmarrëveshje të vazhdueshme.

“Në një familje janë konfrontuar fizikisht mes veti, babë e bir, si pasojë i një problemi të vazhdueshëm familjar që kishte të bënte me banimin në një shtëpi.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Me vendim të prokurorit kujdestar, rasti është përcjellë në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin e policisë, duke mos e specifikuar saktësisht lokacioni e ngjarjes.

Radio SHARRI – Dragash

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto