Opoja.net

Përsëri mot me borë dhe mjegull

Në mengjesinë e ditës së sot treva e Opojës është mbullur përseri me borë dhe me mjegull të dendur. Pas një kohë të gjatë të diteve që kaluam me mot të mirë.

Sipas gjirafa.com gjatë ditës së sotme temperatur do të jetë 2°C, Era: Fllad i lehtë, Drejtimi: Juglindje, Shtypja e ajrit: 1014.9 mBar, Lindja e diellit: 06:06:53, Perëndimi i diellit: 17:31:39.

Gjatë diteve në vazhdim pritet që të ulën temperaturat, në ditët e vikendit pritet të jetë -8°C. Nesër mot do të jetë -4°C.

48
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

65081_10202968138043108_3595578042947890611_n

(Opoja.net)

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto