Opoja.net

Personi i testuar me Covid 19 nga Dragashi del negativ

Sipas raporteve të fundit, personi i testuar sot me Covid 19 nga Dragashi pritet të dal negative, sipas burimeve që ka arritur të siguroj Portali Opoja.net

Mirëpo pasi kontaktuam me kryetarin e Dragashit, Shaban Shabani, kuptuam se rasti është negativ.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

“Instituti na e konfirmoi se mostra e marrur nga personi i dyshuar nga Dragashi ka rezultue negativ”, ka shkruar kryetari Shaban Shabani. /Opoja.net/

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto