Pesë minuta i duhen Realit për ta zhbllokuar ndeshjen

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Real Madridi ka kaluar në epërsi ndaj Sevillas 1:0 pas vetëm gjashtë minutave lojë, shkruan Demokracia.com.

Ka qenë Luka Modriq që ka shënuar për skuadrën e realit në sfidën që po e  zhvillon sonte ndaj Sevillas. /Demokracia.com

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-