Opoja.net

Policia apelon për kujdes për shkak të mjegullës dhe ngricave në rrugë

Policia apelon për kujdes për shkak të mjegullës dhe ngricave në rrugë

Policia e Kosovës apelon për kujdes të shtuar dhe ngritje të vigjilencës në trafikun rrugor, pasi në këtë kohë janë shfaqur mjegulla dhe ngrica në rrugë.

Derisa tash e disa ditë po vazhdon të ketë mjegull në vendet ku pozita gjeografike është e ulët, Policia e Kosovës ka dhënë edhe disa rekomandime.

Sot pritet të arrijnë në Kosovë 4 mijë e 680 vaksina Pfizer

Opoja.net

Mbi 100 mijë kosovarë punojnë pa kontrata, këto janë vendet e punës që “u shuan” në pandemi

Opoja.net

Gjendet kuleta me të holla në Prizren, kërkohet pronari i saj

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net