Opoja.net

Policia e Kosovës: Kemi arrestuar 14 persona

Brenda 24 orëve të fundit, Policia e Kosovës ka arrestuar 14 persona të dyshuar për vepra dhe incidente të ndryshme, transmeton Indeksonline.

Për të gjitha arrestimet është njoftuar prokurori i shtetit me urdhrin e të cilit, pesë janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

566

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net