Opoja.net

Policia identifikon një të dyshuar për vrasjen e arinjve të vegjël

Kronika
Policia identifikon një të dyshuar për vrasjen e arinjve të vegjël

Pjesëtarët e Policisë së Kosovës kanë identifikuar një person të dyshimtë lidhur me rastin e vrasjes së dy arinjve të vegjël në një vend gjuetie në Bukosh të Suharekës, dhe gjatë bastisjes së shtëpisë së tij kanë gjetur 3 armë zjarri të llojeve të ndryshme bashkë me municion, shkruan sot “Koha Ditore”.

Sipas zyrtarëve të Policisë rajonale në Prizren, i dyshuari ditë më parë është shoqëruar në Stacionin Policor dhe është liruar në procedurë të rregullt, ndërkohë që do të bëhet ekzaminimi ballistik i armëve të gjetura..

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net