Opoja.net

Policia konfiskon drogë në Prizren

Kronika
Policia konfiskon drogë në Prizren

Në Prizren, sot rreth orës 00:15, Njësiti Rajonal për hetimin e narkotikëve ka ndaluar një person me ç’rast gjatë kontrollit në veturën e tij ka gjetur dhe konfiskuar 2.62 gr. substancë të dyshuar narkotike të llojit “marihuanë”,  thuhet në raportin e Policisë, shkruan PrizrenPress, përcjell Opoja.net.

Me tej, në raport thuhet se me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

“Më rrahu disa herë”, babai nga Prizreni lajmëron djalin në Polici

Opoja.net

Policia e Prizrenit brenda 24 ore ka dënuar 155 qytetar për mosrespektimin e ligjit anti-Covid

Opoja.net

Goditet për vdekje një këmbësor në Prizren

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net