Opoja.net

Policia në Prizren tejkalon dhe përfundon jashtë rrugës

Një aksident i trafiku i ka ndodhur veturës së Policisë së Kosovës ditën e sotme në fshatin Korisht të Prizrenit.

Në imazhet e siguruara nga Indeksonline shohim që vetura e Policisë ka përfunduar jashtë rrugës duke u përplasur me një sasi të madhe bore.

101
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Sipas dëshmitarëve, Policia kishte tejkaluar duke bërë kështu që të humbiste drejtimin dhe të përfundonte në borë.

Më poshtë mund të shihni edhe videon./Indeksonline/

Vdekje e dyshimtë në Prevallë

Opoja.net

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto