Portugalia – Gana, formacionet zyrtare

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Nga ora 17:00 do të zhvillohet sot një ndeshje jashtëzakonisht interesante në Kampionatin Botëror “Katar 2022”, shkruan Demokracia.com.

Portugalia e Ronaldos zbret në fushë me misionin për të luftuar për trofe ndërsa për kundërshtar ka Ganën.

Tashmë gjithçka është gati dhe të dyja kombëtaret kanë publikuar formacionet zyrtare. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-