Opoja.net

Prezëntuesja e mirenjohur Kaqusha Thaqi ka qen e ftuar speciale si prezëntuesë ne Miss Pavarsia

Prezentuesja e mirenjohur Kaqusha Thaqi ka qen e ftuar prezëntuesë ne Miss Pavarsia. Ish Miss Fotozhenia “Fytyra më e bukur” Kaqusha Thaçi nga Rahoveci nuk ka të ndalur më punën dhe projektet e saja. Bukuroshja kosovare, vazhdon karrierën e saj me suksese të njëpasnjëshme.
Ajo dikur ishte vetëm një moderatore televizioni, por bukurinë e saj e ka sprovuar në shumë projekte. Përveç moderatorës, ajo ka bërë projekte edhe humoristike me humoristin “Rrahim Struja” si dhe ka filluar të merret edhe me modelim, Falë bukurisë ajo edhe është shpallur fituese në konkursin e bukurisë me karakter ndërkombëtar në Top Model International Marttini Projects.
Së fundmi, bukuroshja rahoveciane ka bërë një set fotografik i cili duket të jetë mjaft i sukseshëm.
“Rrushi” i Rahovecit, Kaqusha fotomodele e Kompanisë prestigjioze nga Brukseli Marttini Projects, vazhdon t’i postoj fotografitë e saj plot sharmë e bukuri, jo vetëm në rrjetin social të Facebook, por edhe nëpër mediat e shkruara dhe elektronike.

Arbër Krasniqi shpallet regjisori më i mirë i festivalit ‘Hyjnesha në fron’

Opoja.net

Caktohen datat për provimin e Jurisprudencës

Opoja.net

Filmi për gjenocidin në Srebrenicë nominohet për Oscar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto