Prishtina e Gjilani ndahen në paqe me katër gola të shënuar

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Ka përfunduar pa fitues derbi i ditës së sotme në Albi Mall Superligë ndërmjet Prishtinës e Gjilanit, shkruan Demokracia.com.

Rezultati final ishte 2:2 në një ndeshje të bukur dhe me shumë raste tjera shënimi.

Payshim ky rezultat nuk I ka konvenuar asnjërës pasi rivalët e tyre në pozitën e parë Drita dhe pozitën e dytë Ballkani mund të shkëputën edhe më tutje.

Prishtina tash ka 23 pikë aq s ka edhe Gjilani por që ka një ndeshje më pak. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-