Prishtina – Llapi, formacioni zyrtar

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Prishtina dhe Llapi do të ballafaqohen në kryendeshjen e xhiros së 13-të në Superligë.

Në ndeshjen e cila zhvillohet nga ora 18:00 në “Fadil Vokrri”, ekipi kryeqytetas kërkon triumfin e tretë me radhë, derisa llapjanët mëtojnë fitoren pas barazimit spektakolar me Trepçën ‘89 në “Riza Lushta”.

Trajnerët Ismet Munishi dhe Tahir Batatina kanë zbardhur edhe titullarët e tyre.

Prishtina: Nika; Belica, Bytyqi, Useini, Mici, Krasniqi, Gashi, Pefqeli, Uka, Shefiti, Kryeziu.

Llapi: Avdyli; Emini, Krasniqi, Augusto, Selimi, Shabani, Neto, Riviera, Progni, Alidema, Fazliu.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-