Opoja.net

Prizren: 16-vjeçari humb jetën në vendin e punës

Kronika

Një rast i rëndë ka ndodhur para disa minutave në fshatin Mushnikovë të Prizrenit. Në një fabrikë të stiroporit në vendin e punës ka humbur jetën një 16 vjeçar.

Lajmin për Gazetën Express e kanë konfirmuar zyrtarë nga Policia e Kosovës.

“Policia ka pranuar këtë informacion bëhet fjalë për një vdekje aksidentale, njësitët relevante janë në vendin e ngjarjes. Viktima i takon gjinisë mashkullore, ka vdekur në vendin e punës”, tha Policia.

Policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Siç mëson Express makina e stiroporit ka qenë fatale për të miturin, gjatë punës me të makina i ka shkaktuar plagë vdekjeprurëse atij.

Mësohet se viktima është nga fshati Lubizhdë i Prizrenit.

Numri i punëtorëve që po humbin jetën në vendin e punës është duke u rritur si dukuri në vendin tonë.

Express shumë shpejt do të ju sjellë detaje të reja për këtë rast…

Mos i humb

I kapet arma ilegale në barakë të pëllumbave, arrestohet

Opoja.net

Vërejtje gjyqësore ndaj të akuzuarit në Dragash, pranoi se me kamion rrëzoi shtyllën elektrike

Opoja.net

Dënohet i akuzuari që pranoi se kishte vjedhur 15 karrige dhe shtatë tavolina në një hotel në Dragash

Opoja.net

Vetëaksidentohet një veturë në Dragash

Opoja.net

Mungon gjykatësja, dështon gjykimi për vjedhje të rëndë dhe blerje të sendeve të vjedhura

Opoja.net

Aksident zingjiror në Prizren, katër vetura të përfshira

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net